Salon Podłóg
Salon Podłóg
Usługi
Usługi

Parkiety od A do Z

Renowacja parkietu w sali gimnastycznej/hali sportowej.

Renowacja sali sportowej to kilkuetapowy proces, który oprócz poprawy wyglądu posadzki ma przede wszystkim pozytywnie wpłynąć na bezpieczeństwo uczestników zajęć lub zawodów sportowych.

Samo szlifowanie powierzchni sali sportowej praktyczne nie różni się od cyklinowania podłóg w naszych domach. Różnice pojawiają się jednak na etapie lakierowania.

Wybór lakieru a właściwie całego systemu lakierowania jest kluczowy. Lakier podkładowy, nawierzchniowy oraz lakier którym malujemy linie boisk spełniają odpowiednie normy dotyczące trudnozapalności oraz antypoślizgu. To właśnie wpływa na komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Warto pamiętać, że to jednak jeszcze nie wszystko. Z punktu widzenia inwestora bardzo ważna jest trwałość takiej podłogi po renowacji. Zazwyczaj renowacja takiej sali to spora powierzchnia, a więc również spora inwestycja dlatego dokładamy wszelkich starać, aby podłogi przez nas lakierowane były możliwie najtrwalsze.

Tu również przychodzą z pomocą specjalne środki do konserwacji i pielęgnacji parkietów sportowych. Uwzględniają kompletną usługę jaką proponujemy czyli cyklinowanie powierzchni, lakierowanie odpowiednimi lakierami oraz dostarczenie środków do pielęgnacji – jesteśmy pewni, że podłoga taka przetrwa w świetnym stanie jeszcze wiele lat.

 

projektparkiet_referencje_DK_StrzelceOpolskie

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w realizacjach w obiektach użyteczności publicznej.

Jeżeli nie są Państwo pewni czy Wasz parkiet należałoby poddać renowacji, proponujemy umówić się na wizytę naszego fachowca, który na miejscu określi czy cyklinowanie jest możliwe – taka wizyta do niczego nie zobowiązuje.

Skontaktuj się już dziś.

  • cyklinowanie parkietow sal gimnastycznych 1
  • cyklinowanie parkietow sal gimnastycznych 2
  • cyklinowanie parkietow sal gimnastycznych 1 1

Adres

Projekt Parkiet Salon
ul. Krapkowicka 8,  Opole | 47-715 Opole
NIP 756-177-80-77 | REGON 160026107

Godziny otwarcia 

PON.-PIĄT. 8:00 – 16:00